1 јуни (починале): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|-
|valign="top" align="right"|[[2008]] 
|[[Ив Сен ЛоренЛоран]], француски [[моден креатор]].
|-
|valign="top" align="right"|[[2010]] 

Прегледник