Прејди на содржината

Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Додадени 34 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: be-x-old:Мазандаран
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: uk:Мазендеран)
с (r2.6.4) (Бот Додава: be-x-old:Мазандаран)
[[az:Mazandaran (ostan)]]
[[bn:মাজান্দারান প্রদেশ]]
[[be-x-old:Мазандаран]]
[[bg:Мазандаран]]
[[ca:Mazanderan]]
127.231

уредување