Прејди на содржината

Џон Доуленд: Разлика помеѓу преработките

Додаден 31 бајт ,  пред 11 година
с
r2.6.3) (Бот Додава: uk:Джон Доуленд
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.3) (Бот Додава: uk:Джон Доуленд)
[[en:John Dowland]]
[[es:John Dowland]]
[[fi:John Dowland]]
[[fr:John Dowland]]
[[he:ג'ון דאולנד]]
[[hu:John Dowland]]
[[is:John Dowland]]
[[it:John Dowland]]
[[he:ג'ון דאולנד]]
[[ja:ジョン・ダウランド]]
[[la:Ioannes Dowland]]
[[hu:John Dowland]]
[[nl:John Dowland]]
[[ja:ジョン・ダウランド]]
[[nn:John Dowland]]
[[no:John Dowland]]
[[nn:John Dowland]]
[[oc:John Dowland]]
[[pl:John Dowland]]
[[pms:John Dowland]]
[[pl:John Dowland]]
[[pt:John Dowland]]
[[ro:John Dowland]]
[[simple:John Dowland]]
[[sr:Џон Дауленд]]
[[fi:John Dowland]]
[[sv:John Dowland]]
[[th:จอห์น เดาว์แลนด์]]
[[uk:Джон Доуленд]]
[[zh:约翰·道兰德]]
58.155

уредувања