Разлика помеѓу преработките на „Нилосахарски јазици“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: cy:Ieithoedd Nilo-Saharaidd
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Language family)
с (Бот Додава: cy:Ieithoedd Nilo-Saharaidd)
[[ca:Llengües niloticosaharianes]]
[[cs:Nilosaharské jazyky]]
[[cy:Ieithoedd Nilo-Saharaidd]]
[[da:Nilosaharisk]]
[[de:Nilosaharanische Sprachen]]
86.434

уредувања

Прегледник