Прејди на содржината

Цветко Узуновски: Разлика помеѓу преработките

Додадени 40 бајти ,  пред 12 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Брзо додавање категорија Царев Двор (со користење на HotCat))
с (Бот Додава: bg:Цветко Узуновски)
 
[[Категорија:Царев Двор]]
 
[[bg:Цветко Узуновски]]
86.434

уредувања