Прејди на содржината

СУ „Илија Николовски Луј“ - Скопје: Разлика помеѓу преработките

Rescuing 2 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Надворешни врски: Не е никулец, removed: {{Македонија-училиште-никулец}})
(Rescuing 2 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
== Надворешни врски ==
* http://ilijanikolovskilujsk.schools.edu.mk {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20090414102852/http://ilijanikolovskilujsk.schools.edu.mk/ |date=2009-04-14 }} Мрежно место на училиштето
* [http://www.schools.edu.mk/ Портал за основните и средните училишта во Македонија] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20111016115711/http://www.schools.edu.mk/ |date=2011-10-16 }}
* [http://www.mon.gov.mk/ Официјално мрежно место на Министерството за образование и наука]
 
50.054

уредувања