Разлика помеѓу преработките на „Вихрен“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 152 бајти ,  пред 5 месеци
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
== Надворешни врски ==
{{рв|Vihren}}
* [http://100nto.org/objects-po-oblasti/blagoevgradska/2vruh-vihren.html Врв Вихрен — 100 Национални туристички објекти] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20130813211632/http://100nto.org/objects-po-oblasti/blagoevgradska/2vruh-vihren.html |date=2013-08-13 }} {{bg}}
* [http://www.alpineclub-vihren.com/ За Вихрен] — Планинарски клуб „Вихрен“ {{bg}}
 
29.743

уредувања

Прегледник