Разлика помеѓу преработките на „Илхами Емин“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 5 бајти ,  пред 3 месеци
с
→‎Надворешни врски: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}}
(починат)
с (→‎Надворешни врски: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}})
 
*[http://www.dw-world.de/dw/article/0,,6346467,00.html?maca=maz-rss-maz-cul_timemk-4721-xml-mrss Македонски поет со турски ген] - артикал на [[Deutsche Welle]]
 
{{Биографија-никулец}}
{{Никулец за биографија}}
 
{{DEFAULTSORT:Емин, Илхами}}

Прегледник