Разлика помеѓу преработките на „Новалис“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: Infobox writer → Инфокутија Писател (2)
с (Додадена категорија using AWB)
с (→‎top: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: Infobox writer → Инфокутија Писател (2))
{{InfoboxИнфокутија writerПисател <!-- for more information see [[:Template:InfoboxИнфокутија writerПисател/doc]] -->
| name = Новалис
| image = Franz Gareis - Novalis.jpg

Прегледник