Разлика помеѓу преработките на „Долни Стубол“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со прикладна предлошка за никулци, replaced: {{Мак-никулец}} → {{Македонија-гео-никулец}} using AWB
с (→‎Стопанство: Јазична исправка, replaced: == Економија == → == Стопанство == using AWB)
с (→‎top: Замена со прикладна предлошка за никулци, replaced: {{Мак-никулец}} → {{Македонија-гео-никулец}} using AWB)
'''Долни Стубол''' — село во [[Општина Пробиштип]].
 
{{МакМакедонија-гео-никулец}}
 
{{Инфокутија за село во Република Македонија|

Прегледник