Разлика помеѓу преработките на „Долни Стубол“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 55 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: отстранување на непотребна предлошка, removed: {{Без извори|датум=ноември 2009}} using AWB
с (→‎top: отстранување на непотребна напомена, removed: <!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> using AWB)
с (→‎top: отстранување на непотребна предлошка, removed: {{Без извори|датум=ноември 2009}} using AWB)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Долни Стубол''' е село во [[Општина Пробиштип]].
 

Прегледник