Разлика помеѓу преработките на „Национална арена „Тоше Проески““

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
File:Arena Filip Vtori 3014wiki.jpg|Арената навечер
File:SStandPhilipIIArena.jpg|Поглед од јужната трибина
File:UEFA Super Cup 2017 - Skopje, Macedonia 17.jpg|Роналдо се подготвува да влезе во игра на [[УЕФА Супер Куп 2017]] во [[Скопје]]]]
</gallery>
</center>
13.372

уредувања

Прегледник