Разлика помеѓу преработките на „Храм на небото“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
== Наводи ==
{{наводи}}
* [http://www.kinabaloo.com/temple_of_heaven.html Храм на небото] {{en}}
 
== Надворешни врски ==
{{рв|Temple of Heaven}}
* [http://www.tiantanpark.com Парк на Храмот на небото (Тјентан)] — официјална страница
* [http://www.tripchinaguide.com/photo-p5-temple-of-heaven.html Слики од Храмот на небото]
* [http://www.kinabaloo.com/temple_of_heaven.html Храм на небото] {{en}}
 
 
{{Избрана}}

Прегледник