Разлика помеѓу преработките на „Карлови Вари“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{рв|Karlovy Vary}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Чешка]]
[[Категорија:Карлови Вари| ]]

Прегледник