Разлика помеѓу преработките на „По“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
(Создадена страница со: {{Инфокутија Река | river_name = По | image_name = Cremona Po Bridge.jpg | caption = Old iron bridge over the Po River...)
 
 
[[Категорија:Реки во Италија]]
[[Категорија:Објекти на светско наследство вона Италија]]
 
[[ar:نهر بو]]

Прегледник