Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Географски портали“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Додава: de:Kategorie:Portal:Geographie als Thema
с (r2.7.2) (Бот Брише: de:Kategorie:Portal (Geographie))
с (r2.6.4) (Бот Додава: de:Kategorie:Portal:Geographie als Thema)
[[bg:Категория:Портал География]]
[[cs:Kategorie:Geografické portály]]
[[de:Kategorie:Portal:Geographie als Thema]]
[[en:Category:Geography portals]]
[[es:Categoría:Wikipedia:Portales de geografía]]
125.953

уредувања

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе