Осветленост: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ar:استضاءة
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:استضاءة)
[[Категорија:Фотометрија]]
 
[[ar:استضاءة]]
[[be-x-old:Асьветленасьць]]
[[bg:Осветеност]]
4.062

уредувања

Прегледник