Прејди на содржината

Географија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: roa-tara:Sciugrafije
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sa:भूगोल)
с (r2.7.1) (Бот Додава: roa-tara:Sciugrafije)
[[ta:புவியியல்]]
[[kab:Tarakalt]]
[[roa-tara:Sciugrafije]]
[[tt:География]]
[[te:భూగోళ శాస్త్రము]]
86.434

уредувања