Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.2) (Бот Менува: en:Mazandaran Province
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.5.4) (Бот Менува: war:Māzandarān (lalawigan))
с (r2.5.2) (Бот Менува: en:Mazandaran Province)
[[de:Māzandarān]]
[[et:Māzandarān]]
[[en:MāzandarānMazandaran Province]]
[[es:Mazandarán]]
[[eo:Mazandarano]]
9.281

уредување

Прегледник