Баскиски јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 7 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.1) (Бот Менува: nn:Baskisk
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: az:Bask dili)
с (r2.6.1) (Бот Менува: nn:Baskisk)
[[ja:バスク語]]
[[no:Baskisk]]
[[nn:Baskisk språk]]
[[oc:Basc]]
[[pnb:باسک]]
244

уредувања

Прегледник