Прејди на содржината

Список на холандски монарси: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|| [[30 април]] [[1980]]
||
|| досега: {{изминато време|1980|04|30}}
|| {{роден на и возраст|1938|01|31|df=y}}
|| <center>—</center>