Прејди на содржината

Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fi:Māzandarān
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: simple:Mazandaran Province)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Māzandarān)
[[simple:Mazandaran Province]]
[[sh:Provincija Mazandaran]]
[[fi:Māzandarān]]
[[sv:Mazandaran]]
[[tg:Устони Мозандарон]]
86.434

уредувања