Разлика помеѓу преработките на „NGC 700“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 97 бајти ,  пред 5 месеци
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: која се наоѓа на списокот на → заведена во, removed: Телото претставува Дрееров објект.)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
[[Категорија:Објекти од Новиот општ каталог]]
[[Категорија:Андромеда (соѕвездие)]]
[[Категорија:Астрономски тела откриени во 1850 година]]

Прегледник