Михришах султан: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Правописна исправка, replaced: Константинопол → Цариград (2))
 
[[Категорија:Валиде султан]]
[[Категорија:Починати во ЦариградИстанбул]]
[[Категорија:Отоманци од 18 век]]
[[Категорија:Отомански Грузијци]]

Прегледник