Разлика помеѓу преработките на „Елена Папаризу“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 81 бајт ,  пред 6 месеци
с
→‎Наводи: Отстранување на категорија using AWB
с (Правописна исправка, replaced: истотака → исто така (2) using AWB)
с (→‎Наводи: Отстранување на категорија using AWB)
[[Категорија:Грчки поп-пејачи]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Откривачи на хемиски елементи]]

Прегледник