Разлика помеѓу преработките на „Придавка“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
(ситна поправка)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
* Запознав многу '''стар''' човек.
* Повеќето мајмуни се '''прекрасни''' суштества кои највеќе ги населуваат '''тропските''' или '''суптропските''' области.
* Онаа жена е доста '''убавагрда''' и '''привлечна'''.
* Фустанот што го носите е навистина '''божествен'''.
}}
2

уредувања

Прегледник