Централна банка на Иран: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бришам „Iranmoney.jpg“, датотеката беше избришана од Commons од Zirland заради: In category Other speedy deletions; no license.)
[[Category:Банки]]
 
[[en:Central Bank of the Islamic Republic of Iran]]
[[fa:بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران]]
[[fr:Bank Markazi Iran]]
[[ru:Центральный банк Ирана]]
46.384

уредувања

Прегледник