Разлика помеѓу преработките на „Трентски собор“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Вселенски собори}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Вселенски собори]]
[[Категорија:Контрареформација]]

Прегледник