Илјада деветстотини осумдесет и четврта: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Научно-фантастични романи]]
[[Категорија:Романи на Џорџ Орвел]]
 
{{Link FA|he}}
15.694

уредувања

Прегледник