Разлика помеѓу преработките на „Паралово“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 72 бајти ,  пред 5 години
с
Отстрането уредувањето на 79.125.178.48 (разговор), вратено на последната верзија на Raso mk
с (Отстрането уредувањето на 79.125.178.48 (разговор), вратено на последната верзија на Raso mk)
 
== Демографија ==
Според пописот од 2002 во селото живеат 25 жители кои се скарани поради дворното местодуши.
 
== Општествени институции ==

Прегледник