2 јуни (починале): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|-
|valign="top" align="right"|[[1876]] 
|[[Светомир Николаевиќ]] — српски пистаелписател.
|-
|valign="top" align="right"|[[1876]] 

Прегледник