Јохан Тарчуловски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 153 бајти ,  пред 9 години
Одбиени последните 3 промени во текстот и вратена ревизијата 3045120 на Тиверополник
Нема опис на уредувањето
(Одбиени последните 3 промени во текстот и вратена ревизијата 3045120 на Тиверополник)
| death_date =
| birth_place = {{роден во|Скопје}}, {{МКД}}
| death_place = {{роден на|17|ноември|1974}}
| placeofburial =
| placeofburial_label =
| birth_name =
| allegiance = {{flagcountry|Macedonia}}
| branch = [[File:MacedonianArmyLogo.svg|20px]] [[АРМ]]
| serviceyears = 2001
| rank = [[File:General-arm.png|40px]] Генерал
| servicenumber =
| unit = Тигри
| commands =

Прегледник