Корисник:Retrohead

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Skopije at night.jpg
22 Овој Википедијанец има 22 години, 8 месеци и 3 дена
на 22 февруари, 2017.
mk Mајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
Atom of Atheism-Zanaq.svg Овој корисник е атеист.
Noia 64 apps karm.png
Male.svg Овој корисник е од машкиот пол.
Gesture raised fist with index and pinky lifted.jpg
Овој корисник слуша хеви метал.