Разлика помеѓу преработките на „Родољубивост“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 40 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава tt:Ватанпәрвәрлек; менува sr:Патриотизам
с (Отстрането уредувањето на 77.28.121.250 (разговор), вратено на последната верзија на MerlIwBot)
с (r2.7.3) (Робот: Додава tt:Ватанпәрвәрлек; менува sr:Патриотизам)
[[ar:وطنية]]
[[az:Vətənpərvərlik]]
[[bs:Patriotizam]]
[[bg:Патриотизъм]]
[[bs:Patriotizam]]
[[ca:Patriotisme]]
[[cs:Patriotismus]]
[[simple:Patriotism]]
[[sk:Patriotizmus]]
[[sr:РодољубљеПатриотизам]]
[[sh:Patriotizam]]
[[fi:Isänmaallisuus]]
[[sv:Patriotism]]
[[tl:Pagkamakabayan]]
[[tt:Ватанпәрвәрлек]]
[[te:దేశభక్తి]]
[[tr:Yurtseverlik]]
126.178

уредувања

Прегледник