Француска револуција: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава pa:ਫ਼ਰਾਂਸੀਸੀ ਇਨਕਲਾਬ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Менува sq:Revolucioni francez)
с (r2.7.3) (Робот: Додава pa:ਫ਼ਰਾਂਸੀਸੀ ਇਨਕਲਾਬ)
[[nn:Den franske revolusjonen]]
[[oc:Revolucion Francesa]]
[[pa:ਫ਼ਰਾਂਸੀਸੀ ਇਨਕਲਾਬ]]
[[pnb:انقلاب فرانس]]
[[pms:Rivolussion fransèisa]]
277

уредувања

Прегледник