Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Кандидати за избрана статија/Свети Евнувиј, Пајсиј и Аверикиј“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
=== За ===
# {{за}} -- [[Корисник:FilipVtori|'''<font color=red>FilipVtori</font>''']] <small>[[Разговор со корисник:FilipVtori|(разговор)]]</small> 10:44, 05 август 2012 (CET)
# {{за}} -- [[Корисник:Romanski1996|Romanski1996]] <small>[[Разговор со корисник:Romanski1996|(разговор)]]</small> 11:36, 05 август 2012 (CET)
=== Против ===
=== Воздржан ===
156

уредувања

Прегледник