Корисник:FilipVtori

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Macedonian lion, 1620, stylized.svgОвој корисник е Македонец.
Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
 9 години, 10 месеци и 25 дена.
ВикиПроект Историја Овој корисник е член на ВикиПроектот Историја.


ВикиПроект Македонија Овој корисник е член на ВикиПроект Македонија.


ВикиПроект Филм Овој корисник е член на ВикиПроектот Филм.
ВикиПроект Географија Овој корисник е член на ВикиПроектот Географија.