Корисник:Romanski1996

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Puppeter template.svg Овој корисник e потврдена марионета на Корисник:FilipVtori и е блокиран на бесконечен период.