Разлика помеѓу преработките на „Палауански јазик“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава pms:Lenga palauan
с (Брзо додавање категорија Палау (со користење на HotCat))
с (r2.7.3) (Робот: Додава pms:Lenga palauan)
[[ca:Palauès]]
[[de:Palauische Sprache]]
[[en:Palauan language]]
[[el:Παλάου (γλώσσα)]]
[[en:Palauan language]]
[[es:Idioma palauano]]
[[eu:Palauera]]
[[nl:Palaus]]
[[ja:パラオ語]]
[[pms:Lenga palauan]]
[[pl:Język palau]]
[[pt:Língua palauense]]
126.283

уредувања

Прегледник