Прејди на содржината

Оркниски Острови: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: vi:Orkney
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: sco:Orkney)
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Orkney)
[[tr:Orkney Adaları]]
[[uk:Оркнейські острови]]
[[vi:Orkney]]
[[zh:奥克尼群岛]]
9.281

уредување