Разлика помеѓу преработките на „Родољубивост“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 28 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: kk:Патриотизм
с (Отстрането уредувањето на 62.162.217.124 (разговор), вратено на последната верзија на WikitanvirBot)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Патриотизм)
[[he:פטריוטיות]]
[[ka:პატრიოტიზმი]]
[[kk:Патриотизм]]
[[lv:Patriotisms]]
[[lb:Patriotismus]]
126.280

уредувања

Прегледник