Пастрмка: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5.215 бајти ,  пред 11 година
Создадена страница со: {{Таксономија | name = Пастрмки | fossil_range = Миоцен - денес<ref>{{цитирано списание | last = Sepkosk...
(Создадена страница со: {{Таксономија | name = Пастрмки | fossil_range = Миоцен - денес<ref>{{цитирано списание | last = Sepkosk...)
(нема разлика)

Прегледник