Прво српско востание: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: ca:Primer Aixecament Serbi
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 79.126.204.42 (разговор), вратено на последната верзија на Brest-bot)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Primer Aixecament Serbi)
 
[[bs:Prvi srpski ustanak]]
[[ca:Primer Aixecament Serbi]]
[[cs:První srbské povstání]]
[[de:Erster Serbischer Aufstand]]
4.506

уредувања

Прегледник