Википедија:Претпоставете добронамерност: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Менува: ro:Wikipedia:Buna credință
с (Бот Менува: ro:Wikipedia:Buna credință)
[[pl:Wikipedia:Zakładaj dobrą wolę]]
[[pt:Wikipedia:Assumir a boa-fé]]
[[ro:Wikipedia:Buna credinţăcredință]]
[[ru:Википедия:Предполагайте добрые намерения]]
[[simple:Wikipedia:Assume good faith]]
11.372

уредувања

Прегледник