Разлика помеѓу преработките на „Ногонур“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
 
{{coord|49|36|54|N|90|14|58|E|display=title|region:MN_type:city_source:GNS-enwiki}}
{{Монголија-гео-никулец}}
 
[[Категорија:Градови во Монголија]]
[[Категорија:Области во Монголија]]
 
{{Монголија-гео-никулец}}
 
[[ca:Nogoonnuur]]
941.847

уредувања

Прегледник