Разговор со корисник:Ivka20

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Википедија:Запознајте ја Шведска[уреди извор]

Здраво Ivka20, благодарам за учеството на натпреварот Запознајте ја Шведска кој е за членовите на Вики Клубовите. Во кој Вики Клуб си член? Се обидов да те најдам, но засега безуспешно. Поздрав -Виолетова (разговор) 13:34, 24 ноември 2021 (CET)[одговори]

Не сум во ниеден дека сум над 30 години Ivka20 (разговор) 14:17, 24 ноември 2021 (CET)[одговори]