Корисник:DeeJay

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Здраво! Јас сум DeeJay.

Локација: Македонија, планета Земја.

Јуни е, година 2005-та. Од ова место започнува патот кон мојот придонес во Македонската верзија на Википедија. Ако имате некој коментар во врска со моите постови, посетете ја мојата страница за муабетење.

-- DeeJay 19:31, 15 Jun 2005 (UTC)


Мој придонес за Македонската Википедија[уреди | уреди извор]

Започнати статии[уреди | уреди извор]

Делумен придонес[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]

Мој придонес за Англиската Википедија[уреди | уреди извор]

- Посетете ја мојата лична страница на Англиската Википедија (DeeJay) и видете кои се моите статии таму.