Шаблон:Пекиншка метро-станица

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Шаблонска документација[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

Ставете {{Пекиншка метро-станица | line#=yes}}Заменете ја тарабата (#) со бројот на линијата.

Поврзано[уреди извор]