Прејди на содржината

860-ти: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: an:Anyos 860
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: qu:860 watakuna)
с (Бот Менува: an:Anyos 860)
[[Категорија:860-ти]]
 
[[an:AñosAnyos 860]]
[[ar:ملحق:عقد 860]]
[[ast:Años 860]]
6.250

уредувања