Прејди на содржината

Шахот во 1930 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Мала промена)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{year nav topic|1930|шахот}}
 
941.847

уредувања